Vybavení ordinace

Ordinace je vybavena moderním přístrojem Quick read, který měří hladinu CRP (C­reaktivní protein – jeho hladina se zvyšuje zejména při bakteriální infekci) pouze z kapky krve odebrané tenkou kapilárou z prstu.

Spolu s klinickým vyšetřením tak hodnota CRP pomáhá určit, zda je třeba infekt léčit antibiotiky – nenasazujeme antibiotika zbytečně! Pro naše pacienty je toto vyšetření zcela zdarma.

Přístroj také umí vyhodnotit testy na okultní (skryté) krvácení ve stolici a to na rozdíl od běžně užívaných testů ("psaníček") nejen kvalitativně, ale i kvantitativně.Odběrové zkumavky zaručují vysoký uživatelský komfort pro pacienty. Toto vyšetření je hrazeno ze zdravotního pojištění nad 50 let věku, ostatní mají možnost provedení testu za přímou úhradu.

Dále je ordinace vybavena přístrojem pro natáčení EKG.

Pro rodiče přicházející s dětmi je v ordinaci dětský koutek.

V areálu fakultní nemocnice jsou pak dostupné všechny specializované ambulance, lékárny a prodejna zdravotnických potřeb.

  Preventivní prohlídky

1× za 2 roky máte nárok na preventivní prohlídku zdarma – doplnění anamnézy, celkové vyšetření, kontrola očkování, základní krevní odběry a vyšetření moči.

  Řidičský průkaz

Prohlídky na prodloužení ŘP z důvodu věku jsou nyní dle vyhlášky v 65, 68 letech a dále každé 2 roky.

  Očkování

V dospělém věku je povinné pouze očkování proti tetanu. Přeočkování se provádí po 10–15 letech, očkování je plně hrazeno ze zdravotního pojištění. Vakcíny jsou dostupné přímo v ordinaci.

Dále máme v ordinaci skladem vakcíny na očkování proti klíšťové meningoencefalitidě (FSME) – cena dle ceníku. Na nepovinná očkování lze využít příspěvků v preventivních programů ZP.

Jsme schopni na požádní zajistit jakékoliv očkovací vakcíny – po předchodí domluvě.

Ceník úkonů nehrazených pojišťovnou

Kompletní ceník výkonů nehrazených zdravotním pojištěním je zde.

    Kde nás najdete

Ordinace je umístěna v budově Campus Kliniky, Kamenice 32, 3. patro

Budova (bílá fasáda, zelený nápis) se nachází přímo u zastávky autobusu č. 61 a 69 Kamenice, vedle Biology parku. Je plně bezbariérová. Přímo pod budovou je k dispozici parkoviště – prvních 30 min. parkování je zdarma.

Z nemocnice se k nám dostanete východem přes „čistou“ vrátnici – vjezd na ul. Kamenice.

Ordinace Kampus Ordinace Kampus Ordinace Kampus Ordinace Kampus Ordinace Kampus Ordinace Kampus

Spolupracujeme se všemi hlavními zdravotními pošťovnami

smluvní pojišťovny

© Artemisia všeobecné lékařství s.r.o., 2014–2020